Виступи

STEM форум Вінниця.pdf
Технологічна карта уроку.pdf
Курси ВАБО_6 клас НУШ.pdf
Педагогічні читання_Луп'як.pdf

26 травня 2023 року кафедра технологій виробництва і професійної освіти ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченко», спільно з Луганським обласним інститутом підслядипломної педагогічної освіти провела науково-практичний семінар «Національно-патріотичне виховання засобами декоративно-ужиткового мистецтва». В семінарі взяли участь викладачі кафедри ТВіПО, студенти спеціальності «Середня освіта. Трудове навчання та технології», вчителі трудового навчання та технологій Луганської області та міста Лубни Полтавської області. Загалом в роботі семінару взяли участь близько 60 осіб. 

16 березня 2023 року на кафедрі технологічної освіти УДПУ імені Павла Тичини, відбулася гостьова лекція для студентів спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології), яку прочитали  завідувач кафедри Андрій ТЕРЕЩУК та відомий вчитель-новатор трудового навчання Вінницького ліцею №23, «Заслужений вчитель України», переможець всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» Дмитро ЛУП’ЯК.

Тема лекції: «Метод проєктів на заняттях з технологій: особливості організації у Новій українській школі».

На лекцію були запрошені колеги кафедри  технологічної та професійної освіти Центральноукраїнського  державного університету імені Володимира Винниченка, і за безпосередньої участі усіх науково-педагогічних працівників кафедри, включно із завідувачем професором Миколою САДОВИМ. Присутніми на лекції також були  здобувачі вищої освіти відповідних ОП бакалаврського рівня з кожного представлених на лекції вузів.

16 березня 2023 року відділом координації методичної роботи КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» були проведені настановні заняття для учасників другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023».  

Виступ на VIII Конгресі освітян "Нова українська школа на Донеччинні: п'ята сходинка, інновації та безпека в умовах воєнного стану!

Обєкти праці.pptx

Виступ на методичному об'єднанні вчителів технологій та трудового навчання Жмеринської міської ТГ. м.Жмеринка. 01.12.2022 р. "НУШ та сучасні педагогічні інноваційні технології, які можна застосувати при проведенні очних і дистанційних занять в шкільній майстерні".

Виступ. Жмеринка.ppsx

Виступ на семінарі «Реалізація компетентнісного підходу у вивченні трудового навчання та предметів  художньо- естетичного циклу в сучасній школі»

Виступ_Lupyak.doc
Виступ_Lupyak.pdf

Виступ на педагогічній раді школи "РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ В УЧНІВ НА УРОКАХ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ"

РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ В УЧНІВ.docx
РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ В УЧНІВ.pptx

Виступ на педагогічній раді школи "ІНТЕГРОВАНЕ НАВЧАННЯ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ КЛЮЧОВИХ ТА ПРЕДМЕТНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ З ТЕХНОЛОГІЙ ТА МИСТЕЦТВА"

На-педраду-Інтеграція.pptx

Виступ на Всеукраїнському науково-методичному семінарі-тренінгу з трудового навчання (технології) «Трудове навчання в освітній реформі, покликаній підвищити роль місцевого самоврядування» з темою «Компетентісний підхід в роботі вчителя» (м. Тернопіль)


Презентація_Лупяк для семінару Тернопіль.pptx

Виступ на Всеукраїнському науково-методичному семінарі з трудового навчання (технологій) «Забезпечення професійного розвитку вчителя трудового навчання» (за результатами Всеукраїнського конкурсу „Учитель року -2021”) Комунальний заклад «Гімназія №24 Вінницької міської ради», Комунальний заклад Сосонський ліцей Вінницького району Вінницької області та “Vin Boot EduCAMP - 2021” у рамках серпневої конференції. КЗ "НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. -гімназія №2 ВМР"  


Виступ на симінар_Луп'як-Вінниця.pptx
Використання онлайн-сервісів для створення інтерактивних вправ_Лу'пяк.pptx
Практичне завдання.docx
Корисні сервіси та інструменти вчителя.pdf
QR-коди на інтерактивні вправи.docx
Посилання на вправи.docx
Посилання на сервіси.docx
Посилання на матеріали підготовки до педради.docx