Виступи

Виступ на VIII Конгресі освітян "Нова українська школа на Донеччинні: п'ята сходинка, інновації та безпека в умовах воєнного стану!

Обєкти праці.pptx

Виступ на методичному об'єднанні вчителів технологій та трудового навчання Жмеринської міської ТГ. м.Жмеринка. 01.12.2022 р. "НУШ та сучасні педагогічні інноваційні технології, які можна застосувати при проведенні очних і дистанційних занять в шкільній майстерні".

Виступ. Жмеринка.ppsx

Виступ на семінарі «Реалізація компетентнісного підходу у вивченні трудового навчання та предметів художньо- естетичного циклу в сучасній школі»

Виступ_Lupyak.doc
Виступ_Lupyak.pdf

Виступ на педагогічній раді школи "РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ В УЧНІВ НА УРОКАХ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ"

РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ В УЧНІВ.docx
РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ В УЧНІВ.pptx

Виступ на педагогічній раді школи "ІНТЕГРОВАНЕ НАВЧАННЯ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ КЛЮЧОВИХ ТА ПРЕДМЕТНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ З ТЕХНОЛОГІЙ ТА МИСТЕЦТВА"

На-педраду-Інтеграція.pptx

Виступ на Всеукраїнському науково-методичному семінарі-тренінгу з трудового навчання (технології) «Трудове навчання в освітній реформі, покликаній підвищити роль місцевого самоврядування» з темою «Компетентісний підхід в роботі вчителя» (м. Тернопіль)


Презентація_Лупяк для семінару Тернопіль.pptx

Виступ на Всеукраїнському науково-методичному семінарі з трудового навчання (технологій) «Забезпечення професійного розвитку вчителя трудового навчання» (за результатами Всеукраїнського конкурсу „Учитель року -2021”) Комунальний заклад «Гімназія №24 Вінницької міської ради», Комунальний заклад Сосонський ліцей Вінницького району Вінницької області та “Vin Boot EduCAMP - 2021” у рамках серпневої конференції. КЗ "НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. -гімназія №2 ВМР"


Виступ на симінар_Луп'як-Вінниця.pptx
Використання онлайн-сервісів для створення інтерактивних вправ_Лу'пяк.pptx
Практичне завдання.docx
Корисні сервіси та інструменти вчителя.pdf
QR-коди на інтерактивні вправи.docx
Посилання на вправи.docx
Посилання на сервіси.docx
Посилання на матеріали підготовки до педради.docx