Виступи

Виступ на VIII Конгресі освітян "Нова українська школа на Донеччинні: п'ята сходинка, інновації та безпека в умовах воєнного стану!

Обєкти праці.pptx

Виступ на семінарі «Реалізація компетентнісного підходу у вивченні трудового навчання та предметів художньо- естетичного циклу в сучасній школі»

Виступ_Lupyak.doc
Виступ_Lupyak.pdf

Виступ на педагогічній раді школи "РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ В УЧНІВ НА УРОКАХ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ"

РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ В УЧНІВ.docx
РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ В УЧНІВ.pptx
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
На-педраду-Інтеграція.pptx

Виступ на педагогічній раді школи "ІНТЕГРОВАНЕ НАВЧАННЯ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ КЛЮЧОВИХ ТА ПРЕДМЕТНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ З ТЕХНОЛОГІЙ ТА МИСТЕЦТВА"

Презентація_Лупяк для семінару Тернопіль.pptx

Виступ на Всеукраїнському науково-методичному семінарі-тренінгу з трудового навчання (технології) «Трудове навчання в освітній реформі, покликаній підвищити роль місцевого самоврядування» з темою «Компетентісний підхід в роботі вчителя» (м. Тернопіль)


Виступ на симінар_Луп'як-Вінниця.pptx

Виступ на Всеукраїнському науково-методичному семінарі з трудового навчання (технологій) «Забезпечення професійного розвитку вчителя трудового навчання» (за результатами Всеукраїнського конкурсу „Учитель року -2021”) Комунальний заклад «Гімназія №24 Вінницької міської ради», Комунальний заклад Сосонський ліцей Вінницького району Вінницької області та “Vin Boot EduCAMP - 2021” у рамках серпневої конференції. КЗ "НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. -гімназія №2 ВМР"


Використання онлайн-сервісів для створення інтерактивних вправ_Лу'пяк.pptx
Практичне завдання.docx
Корисні сервіси та інструменти вчителя.pdf
QR-коди на інтерактивні вправи.docx
Посилання на вправи.docx
Посилання на сервіси.docx
Посилання на матеріали підготовки до педради.docx